Den otevřených dveří v Sedlčanech

Ve čtvrtek 5. října jsme pro Vás v Sedlčanech otevřeli naše dveře.

Mohli jste se tak seznámit s naším provozem, prostory, zaměstnanci i klienty, porozhlédnout se a obeznámit se s naší činností a celým fungováním.
V malém občerstvení jste pak mohli ochutnat naše domácí bramboráky nebo speciální čaje z naší sedlčanské Čajovny Ve dvoře.

Děkujeme, že jste přišli nakouknout a za případnou podporu. Vážíme si toho.
Těšíme se zase někdy příště „na viděnou“…

Fotogalerie

Srdečně Vás zveme na pohádku Lotrando a Zubejda

V úterý 21. ledna 2014 v 9:00h a 10:30h. Těšíme se na viděnou.

Lotrando a Zubejda

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v Sedlčanech, přijďte mezi nás!

Ve čtvrtek 5. října 2017 od 9:00 hod. Vás zveme mezi nás do Sedlčan, na Den otevřených dveří. A na co se můžete těšit? Třeba, že si vyrobíte svoje vlastní přáníčko nebo ochutnáte výborné čaje. K prodeji budou také naše vlastní výrobky ze sociálně terapeutické dílny, můžete se ale i zúčastnit dobročinného bazaru.
V neposlední řadě Vás tu však všemi prostory provedeme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy (v případě zájmu o prohlídku našeho chráněného bydlení se prosím dopředu telefonicky objednejte na tel. čísle: 774 845 493).

Uvidíme se? Těšíme se na Vás!


Den otevřených dveří Sedlčany - plakát

MELA, o. p. s. v Kolíně sídlí na nové adrese

Od 1. dubna 2015 obecně prospěšná společnost MELA, o. p. s. poskytuje sociální služby odborné sociální poradenství, denní stacionář a sociální rehabilitaci na adrese :  Kolín, Legerova 68 v pracovních dnech od 8.00 hodin do 15.30 hodin. 

FINANČNÍ DOTACE NA ČINNOST

Středočeský kraj poskytne v roce 2017 finanční dotaci na základní činnosti sociálních služeb, které jsou zařazeny v Síti sociálních služeb Středočeského kraje : chráněné bydlení, sociální rehabilitace, odborné sociální poradenství a denní stacionáře v celkové částce 3 547 400 Kč.